Infinix hot 40 pro modrý
Chrudim
Dobrý den ,prodávám tento telefon infinix .Důvod prodeje je takový že mi android nevyhovuje mám raději ios.Telefon byl zakoupen na konci léta se vším originálním krabička, obal, nabíječka a návody . Telefon málo pužívaný asi kolem 14 dnů pro bližší informace mi prosím napište děkuji (prodávám taktéž hodinky niceboy ,pokud chcete mohu vám oboje prodat za6300 hodinky zakoupený ve stejný den jako mobil
